Kategorija proizvoda

Rongxin Bio-Tech Co., Ltd \ t

FAX: 029-62388781

FEL: +8618220537895

E-pošta: sales@rongxinbio.com

Adresa: Xi'an Jianshe Mansion, Kina, Shaanxi Sheng, Xian Shi, Yanta Qu, Qujiang ShangQuan, Yanta S Rd

Игтропин (Игф-1 Лр3) 100мцг * 10виалс

Игтропин (Игф-1 Лр3) 100мцг * 10виалс

Име: Игтропин
Синоними: Лонг р3 ИГФ-1, ЛР3 ИГФ, ИГФ1 ЛР3, Лонг Арг3 ИГФ-1
ЦАС бр .: 946870-92-4
Молекуларна формула: Ц400Х625Н111О115С9
Молекулска маса: 9117,5 Да (г / мол)
Чистоћа: 99,5%.
Испорука: у року од 3 радна дана.
Оригинал: Кина.
Минимална количина: 1 комплет.

Ćaskanje sada
Detalji o proizvodu

Игтропин (Игф-1 лр3) 100мцг * 10виалс


Детаљи производа :

Име: Игтропин
Синоними: Лонг р3 ИГФ-1, ЛР3 ИГФ, ИГФ1 ЛР3, Лонг Арг3 ИГФ-1
ЦАС бр .: 946870-92-4
Молекуларна формула: Ц400Х625Н111О115С9
Молекулска маса: 9117,5 Да (г / мол)
Чистоћа: 99,5%.

ОЕМ: ДА.

Испорука: у року од 3 радна дана.

Оригинал: Кина.

Минимална количина: 1 комплет.

Складиштење: затворено, испод 2 ~ 8 ℃ очување.

Употреба: Повећање перформанси размене хуманих амино киселина, повећан ниво синтезе протеина, повећава синтезу РНК, олакшава транспорт метаболизма глукозе и масти, стимулише генерисање протеина, смањује разбијање протеина.

Игтропин.јпг

Сродни производи

пептидес.пнг


Контакт информације

Пред. Поште предузећа: салес@ронгкинбио.цом

Скипе: салес@ронгкинбио.цом

Вхатсапп: + 86-18729210590Hot Tags: игтропин (игф-1 лр3) 100мцг * 10виалс, Кина, фабрика, велепродаја, висок квалитет, купити, соматропин, врућа продаја, на продају
Srodni proizvodi
Istraga